O nas

Mam na imię Karolina. Jestem szczęśliwą kobietą, żoną, a od niedawna mamą cudownej Ani :) Z zawodu jestem higienistką stomatologiczną. Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Warszawie. Magisterium zdobyłam na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Zarządzanie Ochroną Zdrowia. Jako higienistka pracuję od 4 lat. Moja praca jest również moją pasją. Chętnie sięgam po wszelkie nowinki stomatologiczne, aby móc później je polecać moim pacjentom. Ponadto lubię dzielić się swoją wiedzą. Stąd też pomysł na bloga. Każda wizyta na moim fotelu kończy się rozmową z pacjentem na temat higieny jamy ustnej. Zauważyłam, że większość z nich po prostu nie wie jak ma prawidłowo dbać o zdrowie jamy ustnej. Co więcej, ludzie często omijają gabinet stomatologiczny szerokim łukiem z obawy przed bólem, a wcale nie musi tak być. Wystarczy wiedzieć co robić, by nie dopuścić do etapu, kiedy zacznie boleć. Zakładając bloga mam nadzieję, że znajdziecie tu wiele ciekawych informacji z zakresu stomatologii i nie tylko.

Do zespołu Dent Press dołączyła kolejna zwariowana higienistka – Jola :) moja wieloletnia przyjaciółka. Dla mnie osobiście jest prawie jak siostra! Dlatego też zaproponowałam jej współtworzenie tej strony. Jest doświadczoną higienistką z ogromną wiedzą i sercem do pacjenta, więc na pewno jej artykuły sprawią, że strona stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna dla Was.

Zapraszamy do odwiedzin!

 • Ewa Bartuzi

  Witam! Znam Jolę jako jej pacjentka – naprawdę jest świetna!  Polecam ją wszystkim. Zyczę Wam dziewczyny powodzenia, ja na pewno będę tutaj zaglądała.

  • admin

   Tak, to prawda! Jola jest świetną higienistką :)
   Dziękujemy za miłe słowa i zapraszamy do odwiedzin bloga i komentowania postów!
   Pozdrawiamy!

   P. S. Proszę polecić naszą stronę znajomym. Będzie nam bardzo miło!

 • czary mary

  Dzień dobry,
  bardzo fajny pomysł na bloga, cieszę się, że tu trafiłam. Od niedawna też jestem mamą a temat pierwszych zębów jest u nas na czasie. Mam nadzieję, że znajdę tu fachowe informacje i porady jak pielęgnować ząbki maluszka.
  Czy byłaby możliwość dodania tagów do postów, tak żeby było łatwiej odnaleźć konkretne informacje, np. dotyczące dzieci bądź jakiegoś konkretnego problemu? Myślę, że ułatwiłoby to wyszukiwanie informacji.

  Pozdrawiam i zabieram się do szczegółowego przeglądania bloga

  • Karolina Kopciewicz-Kozicka

   Witamy :)
   Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Jeśli tagi mają pomóc, to je dodamy :)
   Pozdrawiamy serdecznie!