Kilka słów na początek…

Pierwszy post na moim pierwszym blogu 🙂


Witam wszystkich!

Praca w życiu człowieka zajmuje dużo miejsca. Człowiek jest szczęśliwy, jeśli się w niej odnajduje i spełnia. Moja praca jest moją pasją i dlatego też chciałabym się nią z Wami podzielić. Jestem higienistką stomatologiczną. Do moich obowiązków należy wykonywanie wszelkich zabiegów higienizacyjnych, jak również instruowanie każdego pacjenta schodzącego z mojego fotela jak powinien dbać o zdrowie jamy ustnej. Pracuję w zawodzie 4 lata i jeszcze nie zjadła mnie rutyna dnia codziennego – dla każdego pacjenta mam czas. Dla mnie wizyta w gabinecie stomatologicznym, to nie tylko wykonana procedura, ale także rozmowa z pacjentem. Wiele osób po prostu nie wie jak i czym ma dbać, by mieć zdrowe zęby i dziąsła, dlatego też tak wielki nacisk stawiam na edukacje pacjentów.

Skąd pomysł na bloga…

Nie ma takiego miejsca w internecie, gdzie są zamieszczane recenzje artykułów do higieny jamy ustnej. Owszem znajdziecie opinie na forach internetowych, ale nie każdy im ufa wiedząc, że może to być nic innego jak marketing. Postaram się, aby każda recenzja była sumiennie napisana. Fajnie byłoby jakbyście razem ze mną stworzyli taką bazę produktów, pogrupowaną w kategorie, aby łatwiej można było znaleźć to, co nas intersuje. Zamieszczajcie więc komentarze pod postami, ale również chętnie zapoznam się z Waszymi recenzjami, jeśli byście chcieli coś napisać.

Ponadto na blogu znajdziecie różne artykuły i ciekawostki ze świata stomatologii i nie tylko.

Będzie również kilka słów o zdrowej kuchni i zdrowym stylu życia. Może na pierwszy rzut oka wydaje Wam się, że nie jest to powiązane ze stomatologią, ale uwierzcie mi z każdym artykułem przekonam Was, że jednak jest.
 

Zapraszam do odwiedzin 🙂